10 Ağustos 2012 Cuma

Siz Hiç LSV Dükkan Çikolatası Tattınız mı?

LSV Dükkan yani Lösev Dükkan’ında lösemili çocuklarımızın anneleri kendi elleriyle hazırladıkları organik kurabiyeler ve birbirinden renkli el emeği, göz nuru el işlerini sizlere sunuyor. LSV Dükkan bundan tam 12 sene önce LÖSEV Ankara’da, küçücük bir atölyede 5 anne ile başlayan bir çalışmayken bugün yüzlerce annenin ekmek parasını kazandığı meslek atölyeleri haline geldi.   


Beslenme ile kanser arasındaki yakın ilişkiye dikkat çekmek için kurulan bu minicik atölye, seneler içerisinde azim, sevgi ve inançla büyüdü. Giderek büyüyen ve insanın içini ısıtan bu başarı öyküsü, LSV Dükkan markasını yaratmaya kadar uzandı. Lösemili çocuklarımızın annelerinin umutlarını, hayallerini işlediği, sevgiyle yoğurduğu her bir LSV Dükkan ürünü sevgili çocuklarımızı hayata bağlayacak. Tüm renkleri ve lezzetleri ile Türkiye’nin her yerinden LSV Dükkan’a http://www.lsvdukkan.com/ ulaşabilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz.

Lösev’i Twitter’da http://twitter.com/losev1998" target="_blank">@losev1998</a></strong> hesabından takip edebilir, <strong><a target="_blank" href="http://twitter.com/#!/search/?q=%23LosevHayatVerir&src=typd" target="_blank">#LosevHayatVerir</a></strong> hashtag’i ile  paylaşımlarınızla destekleyebilirsiniz. http://www.bumads.com.tr?clientid=471b846b-d59d-410c-8d35-0929c873ffb5&offerid=311

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder